KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925353
nr 1392 5353
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Båthamn. Signerad. Olja på duk, 49x40cm, yttermått inklusive ram: 68x59cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:09:22
26/4 20:02:36